Formy do krawężników

Doświadczenie

W trakcie trzydziestu lat projektowania i produkcji form do pras wibracyjnych zdobyliśmy bogate doświadczenia w produkcji form dla maszyn marek Hess, Masa, Adler, Omag, Techmatik, Columbia, Quadra, Demler, Pierre & Bertrand, Balbinot, Sigma, Zenith, Ame oraz innych.

Materiał

Przy współpracy z europejskimi specjalistami, po przetestowaniu, określiliśmy te najlepsze i najtrwalsze materiały do produkcji form. Ponieważ nieustannie przybywa nowych gatunków stali, to w dalszym ciągu kontynuujemy badania materiałów. Trwałość naszych produktów podnosimy również za pomocą procesów obróbki cieplnej – hartowania, azotowania i cementowania.

Technologia

Nasza firma, troszcząc się o oszczędne gospodarowanie naszych klientów, już piętnaście lat temu opracowała, a do dziś produkuje montowane formy do produkcji pustaków i bloczków betonowych.

Ten rodzaj form ma rozwiązania konstrukcyjne, które pozwalają demontować poszczególne części, co pozwala na łatwą ich wymianę.

Indywidualne podejście

Nasi klienci doceniają indywidualne podejście do produkcji każdej formy. My nie tylko wyprodukujemy wg podanych wymiarów, ale najpierw wykonamy analizę. Zweryfikujemy jej przyszłą funkcjonalność dla urządzenia, do którego jest przeznaczona. Opierając się na zapotrzebowaniu klienta oraz wytycznych jego zakładu, dobierzemy takie parametry formy, aby spełniała oczekiwania klienta.

Producentom pustaków betonowych oferujemy również inne rodzaje form stalowych: Specjalne formy, Formy do pustaków stropowych, Formy do pustaków betonowych, Formy do pustaków wentylacyjnych, Formy do pustaków szalunkowych.

Nowością w naszym portfolio są formy przeznaczone do produkcji budowlanych pustaków betonowych z reliefem kamienia naturalnego, nadających się do budowy murów oporowych i bezobsługowych płotów.

Zajmujemy się również projektowaniem i produkcją nietypowych stalowych form do prefabrykatów.

Galeria

Naprawy i serwis form

Wykonujemy naprawy i serwis form wszystkich producentów form.

Naprawa form do wibropras obejmuje:

  • generalne remonty i modernizacje;
  • szybką produkcję i wymianę części zamiennych;
  • centrowanie stempli;
  • spawanie uszkodzonych ram formy;

Napisz do nas

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt