Naprawy i serwisowanie wibropras

Każdy właściciel wibroprasy spotka się w trakcie użytkowania maszyny z sytuacją, w której wymagana jest interwencja, czy to w następstwie awarii maszyny, modernizacji, dostosowania maszyny do innego sprzętu lub wymiarów operacji, zużycia mechanicznego i tak dalej.

Dzięki naszym inżynierom, doświadczeniu i niezbędnemu zapleczu technicznemu możemy zdiagnozować, ocenić i przeprowadzić każdą naprawę i modyfikację wibropras stacjonarnych lub mobilnych.

Konserwacją, modernizacją i naprawą wibropras, jak również innych urządzeń wykorzystywanych do produkcji elementów betonowych, zajmujemy się od 1997 roku. W ciągu tego długiego czasu mieliśmy okazję naprawiać i serwisować wibroprasy stacjonarne marek Quadra, Zenith…, a także wibroprasy mobilne różnych producentów w zakresie napraw ogólnych, średnich, jak również drobnych napraw specjalistycznych.

foto do textu oprava vibrolisov

Wśród naszych klientów w zakresie napraw i serwisu wibropras znajdują się duże firmy zajmujące się produkcją wyrobów betonowych ze Słowacji, Czech, Polski i Węgier.

Galeria

SKONTAKTUJ SIĘ Z SERWISEM

Skorzystaj z naszego pogotowia technicznego i zapoznaj się z naszą ofertą

Poniedziałek – Piątek:  8:00 – 16:00 hod.

Tel.: + 421 915 054 212