Specjalne formy

Doświadczenie

W trakcie trzydziestu lat projektowania i produkcji form do pras wibracyjnych zdobyliśmy bogate doświadczenia w produkcji form dla maszyn marek Hess, Masa, Adler, Omag, Techmatik, Columbia, Quadra, Demler, Pierre & Bertrand, Balbinot, Sigma, Zenith, Ame oraz innych.

Materiał

Przy współpracy z europejskimi specjalistami, po przetestowaniu, określiliśmy te najlepsze i najtrwalsze materiały do produkcji form. Ponieważ nieustannie przybywa nowych gatunków stali, to w dalszym ciągu kontynuujemy badania materiałów. Trwałość naszych produktów podnosimy również za pomocą procesów obróbki cieplnej – hartowania, azotowania i cementowania.

Technologia

Nasza firma, troszcząc się o oszczędne gospodarowanie naszych klientów, już dziesięć lat temu opracowała, a do dziś produkuje montowane formy do produkcji pustaków i bloczków betonowych. Ten rodzaj form ma rozwiązania konstrukcyjne, które pozwalają demontować poszczególne części, co pozwala na łatwą ich wymianę.

Wzornictwo

Dzisiejszy trend to duża różnorodność w portfolio wyrobów. Producenci elementów betonowych muszą liczyć się z koniecznością ciągłej innowacji swoich produktów oraz nadążać za trendami rozwoju. To właśnie innowacyjne podejście jest potężnym narzędziem umożliwiającym zwiększenie konkurencyjności. Specjalne formy są odpowiedzią na tę potrzebę – mowa tu o produkcji nietypowych form, rozwijanych przez nas prototypów, które zostały zaprojektowane i skonstruowane w taki sposób, aby spełniały wymagania klienta.

Galeria

Naprawy i serwis form

Wykonujemy naprawy i serwis nie tylko naszych form, ale również form konkurencyjnych producentów.

Naprawa form do wibropras obejmuje:

  • generalne remonty i modernizacje;
  • szybką produkcję i wymianę części zamiennych;
  • centrowanie stempli;
  • spawanie uszkodzonych ram formy;

Napisz do nas

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt