Forma do produkcji studzienki wodomierzowej

Produkcja wielkoformatowych form nie stanowi dla nas problemu, a to dzięki naszemu profesjonalnemu działowi projektowemu i konstrukcyjnemu oraz dzięki pracownikom warsztatowych z wieloletnim oświadczeniem związanym z mechaniką i budową maszyn. Jedną z takich form była również forma do wylewanego betonu, która ma służyć do produkcji betonowych studzienek wodomierzowych z wypustem o wymiarach 100 cm × 100 cm × 180 cm.

Zleceniodawca ww. zamówienia chciał, aby mimo to, iż forma jest wielkoformatowa, mogła być rozformowana zaraz po jej zalaniu, a to wraz z wnętrzem. Po ułożeniu formy na innym podłożu/w innym miejscu można bezzwłocznie powtórzyć proces. Zaletą takiej formy jest wysoka wydajność i oszczędność ekonomiczna, ponieważ studzienkę można wylewać wielokrotnie, a to bez zastosowania kolejnych form.

Udało nam się zrealizować pomysł klienta, a forma działa bez zarzutu. Cieszymy się, że kredo firmy: „Nadajemy formę Państwa wyobrażeniom” zostało zrealizowane. W przypadku zainteresowania typowymi lub nietypowymi formami do betonu prosimy o kontakt.